BG EN

Мъж от Ямбол даде 2500 лева на ало измамници

Региони

Мъж от Ямбол даде 2500 лева на ало измамници

7912
на 19.02.2015
Мъж от Ямбол даде 2500 лева на ало измамници
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

61-годишен мъж от Ямбол е измамен по телефона със сумата от 2500 лева, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи - Ямбол, предаде агенция "Фокус".

препоръчано

Вчера, около 12.30 часа, след обаждане на домашния телефон мъжът бил въведен в заблуждение и измамен със сумата от 2500 лева. Той предал парите на непознат-посредник при капариране на 8 климатици от Германия.

По-късно разбрал, че е измамен и сигнализирал в полицията. По случая е образувано досъдебно производство.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Гълъб Донев не иска да е министър на Радев (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Гълъб Донев не иска да е министър на Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК