BG EN

Мъжът на Зое Салдана прие фамилията й

Шоу свят

Мъжът на Зое Салдана прие фамилията й

5004
на 19.06.2015
Мъжът на Зое Салдана прие фамилията й
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Зое Салдана споделя пред списание InStyle, че съпругът й, италианският художник Марко Перего, е взел нейната фамилия, след като двамата се ожениха през 2013-а.

препоръчано

"Опитах се да го разубедя. Казах му, че ако използва името ми, ще се изложи пред неговите колеги. Но Марко ми каза, че това изобщо не го интересува", разказва тя. Актрисата, която скоро роди, признава, че не иска да отслабва драстично и да се върне в предишните си пропорции, пише "Стандарт".

"Искам да се чувствам здрава и не държа да вляза в старите си дънки. Аз съм зряла жена и вече майка - тялото ми се е променило завинаги. Сега то е по-меко, но някак по-силно", смята тя.

 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК