Мъри и Астана напред в ШЛ след 13-и мач без поражение в евротурнирите

7148
на 19.07.2017

Българският старши треньор Станимир Стоилов изведе Астана до третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Първенецът на Казахстан завърши 1:1 срещу гостуващия Спартакс Юрмала (Латвия) в реванша, но след победата с 1:0 в първия мач продължава напред, предава Спортал. Патрик Твумаси откри резултата за домакините в 59-ата минута, а 13 минути по-късно Едгарс Варданянс изравни при едно от малкото положение за латвийците в срещата.

Астана записа 13-и пореден мач без поражение като домакин в Евротурнирите. В третия квалификационен кръг на турнира футболистите на Мъри Стоилов почти сигурно ще играят срещу Легия Варшава (Полша), който по-късно днес приема ИФК Мариехамн (Финландия) с аванс от 3:0 първия двубой.

ПИК TV! Зам.-шефът на Сметната палата, нарочен за служебен премиер: Съжалете ни! Жена ми от месец не спи (ВИДЕО) ПИК TV! Зам.-шефът на Сметната палата, нарочен за служебен премиер: Съжалете ни! Жена ми от месец не спи (ВИДЕО)