На полувремето: Локомотив (Сф) - ЦСКА 0:0, Соарес изгонен с директен червен картон

4679
на 01.03.2015

ПИК с нов канал в Телеграм

Локомотив (София) и ЦСКА се оттеглиха на почивка при 0:0 в мач от 20-ия кръг на "А" група. Над 5000 червени фенове са препълнили сектора за гости на стадиона в кв. "Надежда".

Още в първата минута на срещата домакините поискаха дузпа след шут на Ливраменто, но реферът Георги Кабаков прецени, че няма игра с ръка на бранител в червено. Последваха спокойни петнайсет минути, в които армейците по-често владееха топката, но локомотивските атаки вещаеха по-голяма опасност, макар да не успяваха да завършат с удар към вратата. В 26-ата минута столичните железничари за малко не откриха резултата. Романов проби добре по лявото крило и пусна към Том, който от 5-6 метра стреля в аут. Шест минути по-късно ЦСКА отправи първия си точен удар във вратата на домакините. Маркиньос изпълни фаул от над 25 метра, но шутът му бе твърде слаб и Митрев без проблем улови. Секунди по-късно червените осъществиха най-опасната си атака до този момент. В опита си да запази една топка, която излизаше в аут, Бранеков позволи на Тони Силва да му я отнеме, но опасното центриране на португалеца отдясно не намери негов съотборник.

В 40-ата миинута армейците останаха с 10 човека след директен червен картон на Луис Соарес за удар без топка срещу бившия играч на червените Йордан Тодоров. Решението на съдията вбеси Стойчо Младенов, който тръгна да се разправя, но бързо бе укротен. Две минути по-късно Младенов смени Тончи Кукоч с Апостол Попов.

Източник: sportal.bg

САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия от серията почивни дни: Пари за Овните, Лъвовете да не са излишно щедри САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия от серията почивни дни: Пари за Овните, Лъвовете да не са излишно щедри
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО)