ГОРЕЩО
Най-голямата консервативна конференция CPAC продължава работата си с пълна сила заедно с делегацията на ДПС
ПОЛИТИЧЕСКА ПРИСЪДА! Проф. Михаил Константинов разкри коя е АБСОЛЮТНАТА ГЛУПОСТ в изборните бюлетини
МРЪН-МРЪН: Божо Косичката оглуша за незаконния избор на Гюров за премиер. Опорките на ППДБ къртят!
ЮРУШ НА ИЗБОРИТЕ! Нинова наля ботокса, тури гланца и хукна да набира точки за незабележимата си партия. Пътьом нахока кабинета на Гюров
ТАКТИЧЕСКИ ПРОВАЛ: Ген. Атанасов призна ГОЛЯМАТА ГРЕШКА на ППДБ
Политика
Наглост безкрай: Пчеличката Мая каца по масите на Витошка - подлуди софиянци (СНИМКИ)
109526
на 20.10.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мая Манолова влуди столичани в хубавия неделен ден. След като разбра, че губи тежко от Йорданка Фандъкова, сестра Галева тръгна по кафетата и ресторантите на бул. Витоша, алармираха очевидци пред ПИК, като ни изпратиха и снимки от грозната сценка.
препоръчано
"Дойде на масата ми и седна на празния стол! Без да пита може или не! Започна да си пробутва листовките и да моли за подкрепа” изригна възмутен софиянец седнал на обяд в известен ресторант на бул. Витоша.
Някои от посетителите започнаха да освиркват устата кюстендилка и започнаха да я замерят с лед и салфетки. Това не попречи на Манолова да продължи тура си заведенията и да нахалства по масите.




