ГОРЕЩО
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ПЪРВО В ПИК: Митингът на ДПС-Ново начало плъзва из цяла България - ето ги градовете, които излизат в защита на стабилността в държавата
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Енергийния регулатор публикува заявленията за нови цени на електроенергията на „И Ви Ен” и „Енерго Про”. Това се случи ден, след като стана ясно, че ЧЕЗ иска драстично увеличение на цената на тока в Северозападна България. На фона на исканото от ЧЕЗ увеличение от над 20 % на дневната и нощната тарифа, „Енерго Про” и „И Ви Ен” искат цената на енергията през деня да се вдигне с около 2%, информира bTV.
препоръчано
свързани новини
Два пъти ще плащат ток през май или юни в Стара Загора
9031
на 14.04.2016
За нощната тарифа увеличението, което иска Енергото в Североизточна България е 10%, а за абонатите на „И Ви Ен” около 3%.
В следващите седмици се очаква регулаторът да представи своите разчети за новите цени на тока от 1 юли.

Плевнелиев: На тези трима политици дължим еврозоната
100313
преди 3 часа
ПП ОСТАВА БЕЗ ПОКРОВИТЕЛИ: И Прокопиев реже Татко Петко
144918
преди 3 часа


