ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! ДЕН ЗА РЕСТАРТ: ГЕРБ пренарежда редиците - нов екип поема контрола (НА ЖИВО/СНИМКИ)
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Асен Василев заплашвал Мирчев, Божанов: Искате ли да не ходите на избори въобще
Омбудсманът Велислава Делчева: Едва 0.2% от всички потребители са обжалвали сметките си за ток
ПОЗОР! Кабинетът "Петрохан" измъкна Бербатов сух за патлака в джипа му. Защо МВР не отне разрешителното и не конфискува оръжието?
ГОРЕЩО В ПИК: Колтуклиева ИСКА СПЕШЕН ОТГОВОР от Дечев за среднощния гастрол на Демерджиев в ГДНП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-малко 100 души, сред които 80 цивилни, загинаха в двойния атентат с коли бомби в сирийския град Хомс, предаде Франс прес, като се позова на Сирийския център за наблюдение на човешките права.
препоръчано
Това е третата най-кървава атака в Хомс от началото на сирийската гражданска война преди три години. Град Хомс е трети в страната по брой жители. Отговорност за двойния атентат пое "Ан Нусра", клон на "Ал Кайда" в Сирия. Нападението беше извършено в квартала "Абасия", който е населен с алауити, припомня БТА. Сирийският президент Башар ал Асад също е алауит.
Над 1500 души са загинали в Иран през първите три седмици от войната
2431
преди 17 минути
Инцидент в електропреносната мрежа остави без вода и ток части на Киев
4201
преди 37 минути
Катарски хеликоптер се е разбил в морето заради техническа неизправност
3620
преди 57 минути


