ГОРЕЩО
НЕВЕРОЯТНА ИСТОРИЯ: Депутатът Иван Янев и кучето-звезда Роувър - ето кой пръв заспа в пленарната зала на 52-ия парламент
СОЛОВА СХЕМА: Пече се нов разломен казус - ПП лансира кандидат за президент без благословията на ДБ
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Зловещо верижно меле на Северната тангента, има затиснати хора (СНИМКИ)
РАДОСТ ЗА ГЪБАРИТЕ! Влажно е, вятър подава слънцето свенливо зад облаците (КАРТИ)
КОПАЯТ ДЪНОТО! Цяла партийна организация на БСП напуска "Позитано" на Зарков (ДОКУМЕНТ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Говорител на прокуратурата във Франкфурт съобщи, че шофьорът, който вряза колата си в карнавално шествие във Фолкмарзен е ранен и не може да бъде разпитан веднага, предаде „Ройтерс”, цитирана от „Трафикнюз”.
препоръчано
За момента прокуратурата още не може да коментира мотивите за нападението на 29-годишния германец, но се разследват всички възможности.
Разследването срещу германеца се води за опит за убийство, след като при нападението с колата бяха ранени тридесетина души, предаде „Франс Прес”.
Разследването не е поето от антитерористичния отдел на федералната прокуратура, което е знак, че се отдава предпочитание на версията за умишлено деяние, което обаче не се счита за атентат.
свързани новини
Нападението над карнавалното шествие в Германия е било умишлено
6737
на 24.02.2020
Москва потвърди, че Фицо ще е до Путин за 9 май
15574
преди 9 часа
Над 15 000 куб. м петролни отпадъци събраха след атаките в Туапсе
11468
преди 10 часа
Шведската брегова охрана залови танкер от руския сенчест флот
12170
преди 12 часа
Дрон наруши въздушното пространство на Финландия
10307
преди 14 часа


