BG EN

НАПРЕЖЕНИЕ В НС! Киселова се закача с "Възраждане", Костадинов излезе и я заплаши, че... (ВИДЕО)

Епицентър

НАПРЕЖЕНИЕ В НС! Киселова се закача с "Възраждане", Костадинов излезе и я заплаши, че... (ВИДЕО)

250383
на 14.03.2025
НАПРЕЖЕНИЕ В НС! Киселова се закача с Възраждане, Костадинов излезе и я заплаши, че... (ВИДЕО)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

И петъчният работен ден за депутатите не мина без напрежение и скандали между народните представители, видя ПИК.

препоръчано

По време на дебатите преди второ гласуване на Закона за изискванията за достъпност на продукти и услуги депутати от "Възраждане" се изказваха и репликира взаимно, кога по темата, кога - не.

След всяко излизане на трибуната на народен представител от групата на Костадинов председателят на парламента Наталия Киселова правеше иронични коментари по техен адрес.

"Заповядайте г-н Костадинов. Или г-н Стоянов първо желае? Не се блъскайте, има време за всички", каза Киселова след изказване на Никола Димитров от "Възраждане".

На трибуната излезе Костадинов, който заплаши председателя на НС, че реципрочно ще й отговаря за всяка неуместна забележка или иронична вметка по техен адрес.

"Оттук насетне, г-жо Киселова, мисля, че ще ми стане навик, абсолютно всеки път, когато си позволите да направите неуместна вметка, забележка или включване в изказване, което очевидно ви се превръща в зловреден навик, ще ставам и ще ви правя на свой ред ответна забележка", предупреди я Костадинов.

"Надявам се да ме разбрахте добре. Престанете да се обаждате, когато говори народен представител", негодува лидерът на "Възраждане" и добави, че председателят се обаждал като "черна станция".

"Запомнете го. Всеки път, когато направите подобно нещо, ще ставам и ще ви казвам едно и също нещо", завърши Костадинов.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК