BG EN

Народното събрание с позиция за стикера на автомобила на "Мис Силикон"

Животът днес

Народното събрание с позиция за стикера на автомобила на "Мис Силикон"

26989
на 12.02.2024
Народното събрание с позиция за стикера на автомобила на Мис Силикон
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Народното събрание информира, че стикерът, който е заснет на показан клип за шофиране с превишена скорост, е копие, наподобяващо стикер на служебен автомобил от гаража на парламента.

препоръчано

Това се посочва в позиция на Народното събрание, след като Катрин Йорданова, известна като "Мис Силикон", е хваната да шофира с наркотици при пътна проверка в София.

МВР обяви, че ще бъде извършена проверка около стикер на автомобила ѝ, наподобяващ този при служебните автомобили на Народното събрание.

Пропуските на личните автомобили на депутатите важат само за спиране на паркинга на Народното събрание. На тях има обозначен пореден номер, име и фамилия на народния представител и номер на автомобила.

Допълнителните подробности за изясняване на конкретния инцидент са от компетенцията на Министерството на вътрешните работи, допълват от Народното събрание.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Диана Дамянова ШАМАРОСА Гюров за издънката му в Брюксел: Как е възможно да кажеш, че решението на парламента е незаконно?! Седя, чета и не мога да повярвам Диана Дамянова ШАМАРОСА Гюров за издънката му в Брюксел: Как е възможно да кажеш, че решението на парламента е незаконно?! Седя, чета и не мога да повярвам
ново
Днес: 30
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК