BG EN

НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО: Евродепутатът на "Демократична България" Радан Кънев гласува срещу приемането ни в Шенген (ФАКСИМИЛЕ)

АВТОРСКИ НОВИНИ

НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО: Евродепутатът на "Демократична България" Радан Кънев гласува срещу приемането ни в Шенген (ФАКСИМИЛЕ)

173127
на 08.07.2021
НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО: Евродепутатът на Демократична България Радан Кънев гласува срещу приемането ни в Шенген (ФАКСИМИЛЕ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

България да влезе в Шенген окончателно! Това реши късно снощи Европейският парламент. С 505 гласа "за", 134 - "против" и 54 - "въздържали се" ЕП гласува резолюция за фукционирането на Шенгенското пространство, в която също така призовава България и Румъния да бъдат напълно интегрирани в Шенген.

препоръчано

Европейският парламент иска възстановяване на свободното движение в рамките на Шенгенското пространство, което беше нарушено с въвеждането на граничен контрол заради кризата със COVID-19. 

В доклада се настоява и за пълното интегриране на България и Румъния в зоната за свободно движение, като се отбелязва, че и двете страни са изпълнили изискванията за присъединяване към Шенген.

Проверка на ПИК показа как са гласували за резолюцията българските евродепутати. Всички, изпратени от българския народ избраници в Брюксел, са подкрепили приемането ни в Шенген и са останали верни на националната кауза. 

Освен един - Радан Кънев. Единствено Кънев от коалицията на Христо Ивано и Атанас Атанасов "Демократична България" си е позволил за пореден път предателство спрямо отечеството. 

Припомняме, че същият беше част от родоостъпниците, които подкрепиха скандална резолюция за правата на гейове, мигранти и признаване на македонско малцинство в тандем с Елена Йончева от БСП. 

Сега дори тя е гласувала "за" приемането ни в Шенген.

Евродепутатът на Христо Иванов обаче е гласувал "против" България. 

Радан Кънев е единственият българин сред гласувалите "против".

Ето и частите от текста на работното предложение за резолюцията, които касаят България и пълното приемане й в Шенген, прието от комисията на ЕП, което е предложено за гласуване от всички евродепутати вчера и не е подкрепено само от Кънев като български евродепутат:

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
ПИК TV! Депутатите изслушват министри в рамките на редовния парламентарен контрол (НА ЖИВО) ПИК TV! Депутатите изслушват министри в рамките на редовния парламентарен контрол (НА ЖИВО)
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК