BG EN

Началник в "Локомотив" (Пловдив) се заяде с Иво Тонев

Футбол

Началник в "Локомотив" (Пловдив) се заяде с Иво Тонев

6046
на 01.05.2013
Началник в Локомотив (Пловдив) се заяде с Иво Тонев
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Изпълнителният директор на "Локомотив" (Пловдив)  Николай Почеканов се заяде с колегата си от "Левски" Иво Тонев и върна лентата повече от месец назад, когато Тонев публично обяви, че има много начини “сините" да станат шампиони.

"Отскоро сме във футбола и това изказване на г-н Тонев ни озадачава много. Желаем да разясни какви са тези начини, които ще направят “Левски” шампион. Единият от тях се разбра, че е чрез съдиите, но бихме искали да узнаем какви са другите и дали са чисто футболни, защото на мен лично не са ми ясни”, недоумява изпълнителният директор на "смърфовете" Николай Почеканов.

"Иначе “Левски” е много силен отбор, с качествени футболисти и не можем да подминем този факт. Надяваме се, че двубоят ще се реши на терена. Не искаме съдиите нито да ни помагат, нито да ни ощетяват. Да не отсъждат 50 на 50, а правилно случващото се на терена", каза още дясната ръка на собственика Веселин Марешки.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (ВИДЕО) Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК