ГОРЕЩО
Иван Таков на конгреса на БСП: С радикално лява платформа ще спечелим доверието на нашите избиратели
Калоян Паргов: БСП може без всеки от нас. Но България не може без БСП
ГОРЕЩО ОТ КОНГРЕСА: Издигнаха 52 социалисти за лидер на БСП, Калоян Паргов и Драго Стойнев се отказаха
Йотова се срещна с президента на Германия при посещение на олимпийското село в Милано
Обявиха 100 ХИЛЯДИ ДОЛАРА награда за информация за Ивайло Калушев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Варненският баскетболист Калоян Иванов получи поредното признание за отличното си представяне в първенството на Италия. Играчът на Авелино беше избран за най-полезен играч (MVP) на месец декември.
препоръчано
Юношата на Черно море събра 36% от гласовете на феновете за играч номер 1, като два пъти беше избиран за най-полезен състезател на кръга. Допитването се проведе на Фейсбук страницата на италианската лига.
През миналия месец Иванов първо записа 25 точки и 11 борби за победата на Авелино над Енел Бриндизи, а седмица по-късно се отличи с 25 точки и 12 борби при успеха над Виртус Болоня. Втори зад близнака с 20% остана Дрейк Дийнър (Сасари), а трети се нареди Пиетро Арадори (Канту) с 11%.
Везенков с 20 точки, Олимпиакос победи Виртус
5810
преди 5 часа
Глоба и наказание за Александър Везенков
20417
на 31.01.2026
Душманин на Везенков осъмна със срязани спирачки
14516
на 26.01.2026
Скандал с Везенков в Гърция
24098
на 26.01.2026


