BG EN

НЕВЕРОЯТЕН УСПЕХ! Apple вече струва 1 трилион долара

СВЕТЪТ ДНЕС

НЕВЕРОЯТЕН УСПЕХ! Apple вече струва 1 трилион долара

9888
на 03.08.2018
НЕВЕРОЯТЕН УСПЕХ! Apple вече струва 1 трилион долара
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Американската компания Apple вече струва 1 трилион долара. Акциите на производителя на смартфони скочиха до над 207 долара за брой. Увеличението доведе до рекордната пазарна стойност, с което Apple стана най-скъпата компания в света.

препоръчано

Причината за успеха са по-добрите от очакваните резултати за последното тримесечие. Акциите на компанията се повишиха с 3% само за вчера.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 51
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК