BG EN

Невиждан скандал! Михаил Миков нападна болница „Токуда“ от трибуната на Народното събрание!

ЧАС ПИК

Невиждан скандал! Михаил Миков нападна болница „Токуда“ от трибуната на Народното събрание!

28616
на 16.06.2015
Невиждан скандал! Михаил Миков нападна болница „Токуда“ от трибуната на Народното събрание!

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Лидерът на БСП Михаил Миков нападна и обвини частна болница в лоша практика. Повод за това станаха текстове за промените в Закона за здравното осигуряване.

препоръчано

В един момент Миков скочи на трибуната и започва да нарежда: Хората не вярват на системата. Лежат в болницата и им казват – тука не е хотел, след което ги изхвърлят на улицата. Вече ще говоря конкретно – това е станало в „Токуда“. Лекуват ги и ги пращат в държавната болница!

По тезата на Миков много от частните болници усвояват парите от здравната каса за лечението на даден пациент по клинична пътека, след което лекувани-недолекувани ги „изхвърлят на улицата“ или ги пращат за долекуване в държавни болнични заведения, понеже нямали сметка да ги държат при тях на легло.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях
ново
Днес: 63
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК