ГОРЕЩО
СВАЛИХА МУ ОЩЕ ЕДНА КИРЛИВА РИЗА: Благомир Коцев опитва да се "изпере" в Брюксел с парите на варненци
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: "Търсенето" на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО)
Проф. Андрей Йотов, съпругът на първата жена-президент: Гласувам различно от Илияна Йотова
Колтуклиева си призна без бой: Аз принудих Кирил Петков да подаде оставка, изключих Лорер и отстраних Лена
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Пеевски е прав! Народното събрание трябва да ратифицира участието ни в Съвета за мир на Тръмп
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полузащитникът на Тотнъм Муса Сисоко няма вземе участие в първия 1/2-финален сблъсък с Аякс в Шампионската лига.
Халфът на "шпорите" получи травма на слабините в реванша от 1/4-финалите срещу Манчестър Сити.
Французинът няма да играе в следващите две седмици. Двубоят на 30 април ще пропусне и острието Хьон-Мин Сон.
"Няма да може да разчитаме на Муса Сисоко в следващите две седмици. Дано успее да се възстанови преди това, но едва ли ще се случи", заяви мениджърът на Тотнъм Почетино.
препоръчано
свързани новини
Мащабни промени при "шпорите"?
18370
на 16.03.2019


