ГОРЕЩО
ЛИБЕРАЛЕН ГЬОНСУРАТЛЪК: Божанков разобличи двойния аршин на ПП по ЛГБТИ пропагандата
ГОРЕЩА ТЕМА! Доц. Цеков: Капитулация на Иран! Доктрината "Тръмп" в действие
ЛЮБОПИТНО! Вижте как посрещнаха Радев в парламента (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков ЕМОЦИОНАЛНО от Будапеща: Правят конституционна анти-Орбан поправка
ЗА ТРОНА НА "ДОНДУКОВ" 2: Кой ще стигне до балотаж срещу кандидата на Радев? Ето къде ще е голямата ИНТРИГА
ЧАС ПИК
Нечуван скандал! Сервираха умряла мишка на дете в пловдивската Инфекциозна клиника!
84724
на 12.09.2013
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
За умряла мишка в храната на дете, лекувано в Инфекциозната клиника в Пловдив, сигнализира притеснена майка.
препоръчано
"Здравейте! Изпращам ви снимка, за да ви покажа какво дадоха тази сутрин за закуска на дете, лежащо в Инфекциозна клиника ВМИ-Пловдив. На снимката ще видите съвсем ясно умряла мишка в попарата на болното детенце", пише тя до местния в. "Марица".
Жената е силно притеснена за здравето на децата във въпросната клиника и се възмущава, че точно там, където се лекуват заразно болни, се случва подобно безобразие.
Как коментираха казуса майката на детето - 29-годишната Нели Пендова, и самата болница, в чиято клиника стана неприятната случка - в "Още по темата".
свързани новини
ЛИБЕРАЛЕН ГЬОНСУРАТЛЪК: Божанков разобличи двойния аршин на ПП по ЛГБТИ пропагандата
116000
преди 53 минути
ГОРЕЩА ТЕМА! Доц. Цеков: Капитулация на Иран! Доктрината "Тръмп" в действие
140438
преди 2 часа
ЛЮБОПИТНО! Вижте как посрещнаха Радев в парламента (ВИДЕО)
266751
преди 3 часа


