BG EN

Ники Михайлов със седма суха мрежа за сезона

Световен футбол

Ники Михайлов със седма суха мрежа за сезона

9409
на 27.02.2017
Ники Михайлов със седма суха мрежа за сезона
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Националният вратар на България Николай Михайлов записа седма суха мрежа през този сезон. Тимът му Мерсин обаче се задоволи само с нулево равенство срещу Денизлиспор от 22-ия кръг на турската Лига 1. Стражът записа отново пълни 90 минути, като се отличи със страхотно спасяване още във втората минута.

Равенството не беше достатъчно Мерсин да остане на 17-то място, след като Самсунспор спечели своята среща и вече има 18 точки. Мерсин и Михайлов имат 16, като са на последното място, но тимът вярва в спасението, тъй като вече четири поредни срещи няма загуба. Освен това отборът е в серия с една загуба от последните си седем двубоя. Само четири точки делят Михайлов и компания от мястото даващо право на оставане в групата. Денизлиспор пък остана на 10-то място с 27 точки.

Следващият кръг Мерсин гостува на Газиантеп.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК