Стабилен Ники Михайлов спаси точката за Мерсин

9093
на 30.10.2016

Националният вратар Николай Михайлов пази стабилно при равенството 1:1 на тима си Мерсин при гостуването на Санлюфаспор от 9-ия кръг на турската Първа лига. Така Мерсин тръгна силно с новия треньор и пое курс към спасение, след като вече не е предпоследен, а 16-и с 5 точки.

Мачът можеше да завърши още по-успешно за Михайлов и съотборниците му, които поведоха в 15-ата минута с гол на Серол Демирхан. В 45-ата минута обаче домакините получиха право да изпълнят дузпа и Февзи Йозкан успя да пробие Михайлов. На два пъти обаче българският вратар имаше умели намеси и така опази точката за тима си.

Спортал

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете