ГОРЕЩО
ЯСНО И ТИХО! Слънцето напича лятно, но следобедните дъждове с гръмотевици и градушки идват ОТНОВО (КАРТИ)
Доц. Стойчо Стойчев за президентските избори: Нищо не е в кърпа вързано и нищо не е сигурно!
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
Бутнаха мъж от Лъвов мост в София
Ето какво каза Олег Невзоров след разпита
Футбол
Николай Иванов: Заех се с "Левски", защото е голям клуб. Левскар съм, откакто се помня
12106
на 02.07.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Eдин от новите акционери в ПФК Левски Николай Иванов сподели първите си впечатления като фактор в управата на клуба. "Иво Тонев ме агитира да се заема с това начинание. Поел съм ангажименти, които ще спазвам. Аз съм левскар, откакто се помня. Имам доста бизнеси на главата, но приех, защото Левски е голям клуб. Сигурен съм, че клубът ще бъде стабилен. По отношение на играта и резултатите, Георги Иванов е спортен директор и може да говори повече. Това сега е контрола и видях много млади момчета, на част от които по лицата личеше притеснение. С действията си ще покажем какви сме", сподели Николай Иванов.
препоръчано
Мечтан футболист каза "Да", но не на ЦСКА
14826
преди 16 часа
ЦСКА се похвали с 14 500 фен карти
6574
преди 16 часа
Локо (Пловдив) стартира лятната си подготовка
6278
преди 18 часа
Неприятна новина за България за Световното първенство
10877
преди 18 часа


