ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
Демерджиев - мастит играч олигарх. Схемите му - класика в жанра на бялата якичка
ЧАС ПИК
Нова надежда! Швейцарска компания: Договорът ни с "Газпром" за "Южен поток" продължава да действа
17834
на 05.08.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Договорът на швейцарската компания Allseas с дъщерната компания на "Газпром" South Stream Transport B.V. по изграждането на втората отсечка на "Южен поток" не е прекратен и продължава да действа. Това съобщиха от прес службата на Allseas за ТАСС.
препоръчано
Все пак швейцарската компания не знае дали този договор може да бъде използван за изграждането на газопровода "Турски поток".
"Не знаем дали е възможно продължаване на договора в бъдеще, защото това е извън нашите възможности", казаха от компанията. /ТАСС /


