ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Георги Марков емоционално пред ПИК: Бойко е най-добрият премиер на Прехода! Ако ППДБ влязат във властта, ще ни вкарат във война
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
FT: Николай Младенов може да оглави ръководството на Газа
Здраве
НОВО ОГНИЩЕ: Болницата в Нова Загора е затворена заради 8 заразени с коронавирус
54095
на 10.06.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Болницата в Нова Загора е затворена заради 8 заразени с коронавирус. Ще бъде извършена пълна дезинфекция, предаде БГНЕС.
препоръчано
Общо 16 са заразените, обявени като заразени в Сливен, но 8 от тях са работници в старозагорска фирма, които живеят в Нова Загора.
Д-р Николай Брънзалов: Бюджетът за здравеопазване е недостатъчен
7768
преди 11 часа
Кръвното налягане "играе" често през деня - ето защо
37418
на 07.12.2025
Ракът на белия дроб атакува все повече непушачи
22414
на 06.12.2025
Дъщеря моли за помощ за спешно лечение на баща си
16424
на 03.12.2025


