Нюкасъл с трети успех от началото на сезона във Висшата лига

4480
на 27.11.2018

Отборът на Нюкасъл постигна третия си успех от началото на кампанията във Висшата лига. В последния двубой от 13-ия кръг на футболния шампионат на Англия Нюкасъл победи като гост Бърнли с 2:1.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

След автогол на Бен Мин в 4-ата минута и попадение на Киарън Кларк в 23-ата минута Нюкасъл поведе с 2:0. В 40-ата минута Сам Воук върна едно попадение за крайното 2:1 за гостите.

Тимът на Нюкасъл е на 13-о място във временното класиране.

След осмата си загуба в кампанията Бърнли е на 17-ото място, като е само с точка над зоната на изпадащите.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците
Топ конституционалистът доц. Борислав Цеков с важни подробности пред ПИК TV: Радев не може да откаже назначаване на министри! Ако никой не иска да бъде служебен премиер, трябва да ни управлява правителството в оставка (ВИДЕО) Топ конституционалистът доц. Борислав Цеков с важни подробности пред ПИК TV: Радев не може да откаже назначаване на министри! Ако никой не иска да бъде служебен премиер, трябва да ни управлява правителството в оставка (ВИДЕО)