BG EN

Няма да има повишение на цената на тока до юли 2014 г

Животът днес

Няма да има повишение на цената на тока до юли 2014 г

2732
на 16.11.2013
Няма да има повишение на цената на тока до юли 2014 г
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Председателят на ДКЕВР Анжела Тонева обяви, че няма искания за повишаване на тона и според нея цената на електроенергията ще остане същата до края на юли 2014 година.

В ефира на БНТ тя поясни, че във връзка с проблемите от началото на годината, когато беше засечен по-дълъг период и това доведе до високи сметки, сега най-дългият обхват за измерване на електропотребление е 31 дни.

Председателят на ДКЕВР потвърди, че са прекратени процедурите за отнемане на лиценз на ЧЕЗ.

По думите й проверките ще продължат и ако се установят нарушения, ще бъдат налагани финансови санкции.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Общинският съветник д-р Ваня Тагарева с последни новини за случващото се с управлението на София (НА ЖИВО) ПИК TV! Общинският съветник д-р Ваня Тагарева с последни новини за случващото се с управлението на София (НА ЖИВО)
ново
Днес: 52
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК