BG EN

О, неразумний юроде! Оцапаха паметника на Асеневци

ЧАС ПИК

О, неразумний юроде! Оцапаха паметника на Асеневци

13125
на 30.12.2013
О, неразумний юроде! Оцапаха паметника на Асеневци

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Несръчни простаци са писали с червен спрей по величествения монумент на Асеневци, освободителите на България от византийско иго.  Това е втора поредна вандалска проява  - неотдавна бяха оцветени с боя стълбите в северната част на същия паметник във Велико Търново.

препоръчано

Сега вандалите са изписали призиви да се учи играенето на хоро, както и Камен Донев да стане министър на културата, "а и на спорта". 

Община Велико Търново обеща да предприеме спешни мерки за почистването на поругания паметник. Подобни прояви само унищожават културно-историческото наследство на старата българска столица, се казва в обръщение на общинската администрация..

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО) Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК