BG EN

Обама: САЩ са заинтересовани от стабилност и сигурност в Европа

СВЕТЪТ ДНЕС

Обама: САЩ са заинтересовани от стабилност и сигурност в Европа

4535
на 18.11.2016
Обама: САЩ са заинтересовани от стабилност и сигурност в Европа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Съединените щати имат интерес от стабилността в Европа и се надява на продължаване на сътрудничеството на Великобритания с Европейския съюз и след „Брекзит“, каза в четвъртък президентът на САЩ Барак Обама, предаде РИА Новости. 

препоръчано

„По врем на разговорите (с канцлера Ангела Меркел) изразиха надежда, че процесът на излизане на Великобритания от състава на ЕС ще бъде плавен, своевременен и прозрачен, и ще позволи да се запазят между двете страни колкото се може по-тесни отношения в политиката, икономиката и сигурността“, каза Обама на пресконференция с германския канцлер в Берлин. 

Американският лидер подчерта още, че „САЩ са фундаментално заинтересовани от стабилност и сигурност в Европа“. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и полицията с нови разкрития по случая Петрохан - сектата получила 300 бона дарения през последните години (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и полицията с нови разкрития по случая "Петрохан" - сектата получила 300 бона дарения през последните години (ВИДЕО)
ново
Днес: 35
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК