ГОРЕЩО
Седем задържани при акцията в кметство "Приморски" по случая "Баба Алино"
НОВА ТРАГЕДИЯ! Две деца загинаха при катастрофа на пътя Мездра - Бодунец
ПОСЛЕДНИТЕ ДУМИ на убитата в Угърчин Даниела: Умирам, извикайте линейка
Истината зад отказа на Дара да участва в бляскавия фестивал в Баку
Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни, ще се справим с това трудно положение
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Агенти на киргизстанския Държавен комитет по национална сигурност обезвредиха в столицата на Киргизстан две взривни устройства, предаде ТАСС, като се позова на говорител на ведомството. Обезвреждането е станало след подадени сигнали за подозрителни пакети на улица "Махатма Ганди" в Бишкек.
препоръчано
Когато сътрудници на Комитета по националната сигурност пристигнали на мястото, те открили двете самоделни бомби. За целите на обезвреждането им били евакуирани жителите на околните сгради. По време на контролирания взрив никой не е пострадал. Властите призоваха населението към бдителност и подаване на сигнали, ако открият други взривни устройства.
свързани новини
Президентът на Киргизстан отмени пътуването си в САЩ
8010
на 19.09.2016


