BG EN

Обилните дъждове парализираха България! Оранжев код за Смолян, Хасково, Ямбол, Бургас и Кърджали!

ЧАС ПИК

Обилните дъждове парализираха България! Оранжев код за Смолян, Хасково, Ямбол, Бургас и Кърджали!

6953
на 01.02.2015
Обилните дъждове парализираха България! Оранжев код за Смолян, Хасково, Ямбол, Бургас и Кърджали!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Оранжев код за дъжд е обявен за областите Смолян, Хасково, Ямбол, Бургас и Кърджали, където се очакват значителни валежи със сумарни количества за денонощието - между 40 и 60 л/кв.м. Това сочи справка на Националния институт по метеорология и хидрология към БАН.

препоръчано

За други 14 области, е обявен жълт код за обилен валеж. Кодът е в сила за Благоевград, Пазарджик, Пловдив, Стара Загора, Габрово, Велико Търново, Търговище, Русе, Разград, Сливен, Шумен, Силистра, Добрич и Варна.

В областите с обявен жълт код се очакват значителни валежи със сумарни количества за денонощието - между 20 и 40 л/кв.м.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета Радев в Министерския съвет (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета "Радев" в Министерския съвет (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 12
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК