BG EN

Обраха бижутериен магазин в центъра на Бургас (снимки)

ГОРЕЩО
ЧАС ПИК

Обраха бижутериен магазин в центъра на Бургас (снимки)

10467
на 06.02.2016
Обраха бижутериен магазин в центъра на Бургас (снимки)

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Маскирани крадци обраха луксозния бижутерски магазин "Марани" на ул. "Александровска" в Бургас. Кражбата е станала през нощта в четвъртък срещу петък, предаде Флагман.Бг.

препоръчано

Безкомпромисните апаши са разбили стъклата на обекта с павета. Задигнали са бижута за няколко хиляди лева. Магазини "Марани" предлагат дизайнерски италиански бижута и аксесоари. Имат обекти в цяла Европа.

Пораженията по витрината са огромни. 2 000 лева трябва да извадят от джоба си собствениците за ново стъкло. Вече втори ден магазинът е затворен. Най-вероятно той ще заработи отново, едва когато се подмени витрината.

В района на обекта има видеокамери, които най-вероятно са заснели наглата кражба. Полицията разследва случая.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 8 април: Везните да не дават непоискани съвети, Скорпионът да не харчи необмислено, пари и пътуване за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 8 април: Везните да не дават непоискани съвети, Скорпионът да не харчи необмислено, пари и пътуване за Водолея
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: ПП и ДБ видимо губят, затова приписват всичко на дългата ръка на Борисов и Пеевски (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: ПП и ДБ видимо губят, затова приписват всичко на "дългата ръка" на Борисов и Пеевски (ВИДЕО)
ново
Днес: 61
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК