BG EN

Обраха пощата в пернишко село

Крими

Обраха пощата в пернишко село

4693
на 11.02.2015
Обраха пощата в пернишко село
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пощенският клон в ковачевското село Калище е бил ограбен, научи „Мироглед“.

препоръчано

Илюстрация: Светлана Стоименова

Инцидентът станал на 9 срещу 10 февруари.

Апашите са разбили вратата на пощата и така са проникнали в сградата. След това взломили и касата. Според информирани от там са откраднати винетни стикери, лотарийни билети и пари.

Това не е първото взломяване на пощенски клонове в Перник. Миналата година неизвестни обраха пощите в квартал Тева на Перник и в радомирското село Прибой.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Журналистката Наталия Господинова с нови подробности за делото срещу Благомир Коцев: Кметът не е издължил 400-те хиляди за комплекса Хоризонт, не е ясно как Олег Невзоров сече и строи над Аладжа манастир (ВИДЕО) ПИК TV! Журналистката Наталия Господинова с нови подробности за делото срещу Благомир Коцев: Кметът не е издължил 400-те хиляди за комплекса "Хоризонт", не е ясно как Олег Невзоров сече и строи над Аладжа манастир (ВИДЕО)
ново
Днес: 73
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК