BG EN

Обраха турист във Врачанско

Крими

Обраха турист във Врачанско

3524
на 04.10.2015
Обраха турист във Врачанско
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Вчера около 17 часа в районното управление във Враца са получили сигнал от М.В., живущ в София, който е заявил за извършена кражба от личния му автомобил, съобщиха от полицията, пише Трибали.
На същата дата, за времето от 10 до 16 часа, апаши са разбили ключалката на предна лява врата на автомобила му “Мицубиши Л-200“, който е бил паркиран на неохраняем паркинг в местност Вратцата до “Алпийски дом“. От колата са откраднати 100 лева и един мобилен телефон.
По данни на М.В. щетата е в размер на 1100 лева.
По случая в районното управление във Враца е образувано досъдебно производство.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 33
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК