ГОРЕЩО
Николай Попов с позиция до медиите: "Сияние" не приема дарения - не се доверявайте на подобна измама!
ГЪРМИ СКАНДАЛ! Един от най-близките хора на Радостин Василев го изобличи - лидерът на МЕЧ прибирал допълнителните пари на депутатите му (СНИМКИ/ВИДЕО)
„Софиямед“ с нов високотехнологичен Център по електрофизиология и кардиостимулация
ИЗВЪНРЕДНО! Радев скочи на опозицията: Обезвреждаме заложени мини с "Лукойл", детска болница няма заради безхаберието на сглобките
РЕШЕНО! Президентските избори ще са на 25 октомври - евентуален балотаж на 1 ноември
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
30 чифта обувки за бездомниците в Пловдив се ангажира да осигури зам.-кметът по спорта, младежките дейности и социалната политика Георги Титюков.
По думите му, средствата може да бъдат заложени в бюджета на общината за 2017 г., който се очаква да бъде приет на 26 януари.
Титюков се срещна вчера с хора, принудени да живеят под открито небе, и им обеща подкрепата си в няколко направления.
„Можем да предложим на хипермаркетите в Пловдив да сложат на входа колички с дарения под формата на хранителни продукти”, каза още зам.-кметът Титюков.
препоръчано
Отиде си актрисата Живка Ганчева-Жужа
4310
преди 20 минути
Поискаха наказание за втори нотариус по случая „Баба Алино“
8478
преди 1 часа
Последен шанс: Излиза третото класиране за гимназиите
5147
преди 5 часа


