BG EN

Общото събрание на ЦСКА ще е в началото на юни

Футбол

Общото събрание на ЦСКА ще е в началото на юни

4361
на 04.05.2015
Общото събрание на ЦСКА ще е в началото на юни
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Общото събрание на акционерите на ЦСКА ще се проведе на 5 юни (петък), съобщава вестник "Тема Спорт". Това е окончателното решение, което вече е взето от Управителния съвет и утвърдено от собствениците.

препоръчано

 На сбирката трябва да се приемат основните насоки за развитието на клуба през следващите години. Много е възможно обаче да има сериозни разминавания във вижданията на различните акционери и собствениците Ивайло Манджуков и Милко Георгиев. Не малка част от собствениците на дялове подкрепят Александър Томов и дори има настроения, че клубът му е отнет умишлено с цел да бъде фалиран. Това би могло да породи доста напрежение на Общото събрание, но няма да промени решенията на Манджуков и Георгиев, които държат малко над 85% от акциите на ЦСКА.

На сбирката на 5 юни от отговорност ще бъде освободен целият състав на Надзорния и Управителния съвет на клуба.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО) Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО)
ново
Днес: 111
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК