ГОРЕЩО
ВРЕМЕТО ПРОДЪЛЖАВА ДА Е НЕСТАБИЛНО! Вятър редува слънцето с облаци, от които се сипе дъжд, температурата гони 27° (КАРТИ)
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
Африка
Огнен ужас! 23 души загинаха при пожар в затвор за журналисти и опозиционни политици
7182
на 06.09.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
23-ма души загинаха при силен пожар в затвор в етиопската столица, съобщи телевизия "Ал Джазира". Инцидентът в затвора Килинто, където са държани опозиционни политици и журналисти, е станал в събота, но за него бе съобщено едва в понеделник вечерта. Не се съобщава за причините за пожара. Знае се само, че по-голямата част от затворниците са били задушени, или са загинали при стълпотворението. Първоначално властите съобщиха само един загинал при пожара в столичния затвор. Според етиопските медии, много от затворниците в Килинто са били задържани по време на неотдавнашните масови антиправителствени протести в Адис Абеба.
препоръчано
свързани новини
Етиопия блокира социалните мрежи преди приемните изпити за университета
4472
на 10.07.2016
СЗО: Епидемията от ебола се разпространява в нови райони в ДР Конго
6240
преди 9 часа


