BG EN

Опасност! Самолет едва не се разби на пистата при кацане

Европа

Опасност! Самолет едва не се разби на пистата при кацане

4584
на 07.01.2016
Опасност! Самолет едва не се разби на пистата при кацане
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Румънски самолет излезе от пистата по време на кацане на международното летище „Авраим Янку“ в Клуж-Напока, съобщава ТАСС. На борда на самолета е имало 116 пасажери. Директорът на летището Давид Чичео заяви, че нито един от тях не е пострадал. Според него всички пътници са били благополучно евакуирани, а по машината също няма повреди.Самолетът е собственост на румънската авиокомпания Blue Air. След инцидента летището е било затворено за проверка на причините за инцидента. Всички пристигащи самолети са пренасочени към град Сибиу.

Според Blue Air по време на кацането е имало обилен снеговалеж. Самолетът е извършвал чартърен полет между Букурещ – Клуж – Барселона. Той е излязъл от двукилометровата ивица за кацане с около 10 метра.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО) САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК