ГОРЕЩО
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
Ето го кемпера на Иво Калушев! Полицията го свали по нощите от Околчица (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Калушев се самоубил с изстрел в брадичката. Спътниците му - с огнестрелни рани в слепоочието. Групата закъсала за пари през последните месеци
Бащата на Сияна гневно: Бургазлиев, който отне живота на една българска майка и направи детето й инвалид, се опитва да излезе на свобода
Еспас Ауто с първо място по продажби на нови автомобили на Alfa Romeo, Jeep и FIAT за 2025 година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Беларуското опозиционно движение „Разам” изрази солидарност с народа на Украйна, предаде УНИАН.
„Движението за солидарност „Разам” изразява решителен протест във връзка с бруталните и незаконни действия на украинските власти по разпръсване на мирната демонстрация на привържениците на евроинтеграцията в Киев, в резултат на която пострадаха стотици”, се посочва в изявление на организацията.
препоръчано
Колега на Калушев: Какво може да те счупи толкова, че да застреляш 15-годишно дете?
36839
преди 32 минути
Кемперът на Калушев СВРЪХОБОРУДВАН с радиостанции и сателитна връзка
73487
преди 58 минути


