ГОРЕЩО
Проф. Антоанета Христова: Мачът изглежда свирен - Илияна Йотова има всички шансове да победи още на първия тур
Задържаха наркодилър в София - използвал 4-месечното си бебе за параван
ИЗВЪНРЕДНО! Тежка катастрофа на Околовръстния път в София, загинала е 22-годишна жена
Адвокат Людмил Рангелов за УЖАСЯВАЩОТО УБИЙСТВО в Пловдив: Жестоки и увредени психически и ментално хора - тези, които са снимали, също носят наказателна отговорност
НОВА АФЕРА: Кметът на Варна прокарва частно трасе до семейния си бизнес
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Със 101 гласа „за” и нито един „против” македонският парламент избра новите министри на вътрешните работи и на труда и социалната политика.
Постът вътрешен министър зае Оливер Спасовски , а министерството на труда и социалната политика поема Фросина Ременски.
Новата министърка на информацията и публичната администрация от редовете на ВМРО-ДПМНЕ Марта Арсовска – Томовска беше избрана със 71 гласа „за” и 31 „против”. Очаквайте подробности.
препоръчано
Гледайте на живо пълното слънчево затъмнение
13744
преди 7 часа
Тръмп: САЩ ще запазят блокадата и контрола над Ормузкия проток
7639
преди 8 часа


