ГОРЕЩО
"Мухльо, ще ти счупя зъбите", крещял Гела, преди да забие юмрука си в лицето на депутата от ДПС-Ново начало Гюнай Далоолу (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! ДПС изнесе информация за охраната на Пеевски и разби на пух и прах всички спекулации на ППДБ
ЕКОЛОЗИ НА БУНТ! “Брезник Минералс” и “Асарел Медет” крадат златото на Брезник и унищожават природата
ЕКШЪН В ПИК TV! Навряха Асен Василев в миша дупка: Абсолютен шарлатанин! След като съсипа финансите на България, сега иска да наруши закона (ВИДЕО)
НЕУДОБНО РАЗКРИТИЕ! ДБ дала съгласието си за кабинета на Пеевски в Народното събрание. Балабанов: Било им е удобно да пият кафетата си там (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Заместник-външният министър на Русия Сергей Рябков каза че оръжейното ембарго относно Иран ще бъде заменено с разрешителен режим, предаде РИА Новости.
препоръчано
„Строго погледнато това не е ембарго, а нов режим. Ембаргото няма да го има, а ще има режим, когато доставките попадащи под една от седемте категории на действащия списък по въоръженията на ООН, ще трябва да преминат през одобрение в Съвета за сигурност на ООН“, поясни дипломатът.
„Ние явно разполагаме със възпиращ лост и страните, които не искат нормално военно-техническо сътрудничество на Иран с други държави, винаги могат да използват този лост“, каза още той.
свързани новини
Швейцария отмени част от санкциите срещу Иран
3290
на 14.08.2015
Тръмп обяви правителството във Венецуела за терористична организация
8909
преди 5 часа
Белгия замразява депутатските заплати за четири години
10303
преди 7 часа
Volkswagen затвори голям завод в Германия
10477
преди 7 часа
Лувърът остава затворен, стачката на работниците продължава
5620
преди 8 часа


