BG EN

Оставиха в ареста заподозрян за убийство при масов бой в разградско село

ЧАС ПИК

Оставиха в ареста заподозрян за убийство при масов бой в разградско село

5835
на 22.12.2015
Оставиха в ареста заподозрян за убийство при масов бой в разградско село
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Апелативният съд във Варна потвърди ареста на АбединЗекерие /37 г./, разследван за убийството на АлиХакъ от разградското село Брестовене, съобщиха днес от пресслужбата на съда. 

препоръчано

Мъжът е умрял при масово сбиване между два враждуващи ромски клана в селото на 22 юли тази година. Тогава е бил задържан Зекерие. По същия случай има и втори обвиняем - АлиАли, но той е пуснат от ареста под парична гаранция от 1000 лева. 

Според Варненския апелативен съд от събраните до момента доказателства може да се направи обосновано предположение, че Зекерие е съпричастен към престъплението, за което е разследван. Освен това, ако е на свобода, той може да се укрие или да извърши друго престъпление. Определението на Апелативния съд е окончателно.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Унижиха кабинета Гюров от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО) Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 150
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК