ГОРЕЩО
ТРАГЕДИЯ! 10-годишно момиче се е удавило в басейна на хотел в Ахелой
САМО В ПИК! Георги Марков с ценен съвет към Радев - ето какво не трябва да допуска премиерът
Няма да повярвате кой от "Промяната" гласува срещу оставката на Делян Добрев
Министерството на финансите публикува Бюджет 2026 (ДОКУМЕНТ)
ДПС е в отлично политическо здраве и остава незаобиколим фактор в българската политика
СВЕТЪТ ДНЕС
От армията на Азербайджан обявиха за унищожаването на осем арменски системи „Град”. Военни от Армения отричат
11597
на 01.10.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От Министерството на отбраната на Азербайджан обявиха за унищожаването на осем арменски реактивни системи за залпов огън „Град”, съобщава РИА „Новости”, като се позовава на официално съобщение, публикувано на сайта на ведомството.
препоръчано
„В резултат на бойни действия, проведени в късните часове на 30 септември от части на армията на Азербайджан, са унищожени осем ракетни установки на противника „Град”, се казва в съобщението на сайта на ведомството.
От своя страна, представителят на Министерството на отбраната на Армения Арцрун Ованисян опроверга тази информация, като я нарече „абсолютна лъжа”.
свързани новини
Превод и редакция: ПИК


