BG EN

ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Биячът на метеоролозите от Мургаш избяга от лудницата (ОБНОВЕНА)

ГОРЕЩО
Животът днес

ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Биячът на метеоролозите от Мургаш избяга от лудницата (ОБНОВЕНА)

76720
на 06.04.2025
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Биячът на метеоролозите от Мургаш избяга от лудницата (ОБНОВЕНА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Стоян Стоянов, който преби съпрузите метеоролози от станцията на връх Мургаш, е избягал от психиатрията в „Курило“. Това съобщиха притеснени жители на софийския квартал.

препоръчано

С решение на Софийски градски съд мъжът бе изпратен принудително в психиатрията.

В ранния следобед днес е станало ясно, че Стоянов е избягал.

„Изсипаха се страшно много полицаи. Обикаляха и търсеха нещо.

Съседи разправят, че издирват онзи, дето преби метеоролозите в началото на март“, разказа за БЛИЦ жител на квартала.

„Дано да са го хванали вече, че да не стане и тук екшън като този на Мургаш“, добави той.

Стоянов имал психическо заболяване и още от 2016 г. му е поставена диагноза параноидна шизофрения.

До скоро младият мъж живеел и работел в Люксембург, където също психиатри го лекували.

По-късно шефката на клиниката в Курило д-р Цветеслава Гълъбова уточни, че пациентът не е под охрана, отклонил се е, но се е върнал.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето какъв е топ хороскопът на Алена за първия ден от новата седмица - напрежение връхлита Раците, Девите да внимават с деловите си партньори САМО В ПИК: Ето какъв е топ хороскопът на Алена за първия ден от новата седмица - напрежение връхлита Раците, Девите да внимават с деловите си партньори
ПИК TV x
СУПЕР ЕКШЪН В ПИК! Сгащиха натясно Танер Али пред студиото на бТВ - питат го защо дерибеите на Доган газят закона, за малко да му приседне кафето (ВИДЕО) СУПЕР ЕКШЪН В ПИК! Сгащиха натясно Танер Али пред студиото на бТВ - питат го защо дерибеите на Доган газят закона, за малко да му приседне кафето (ВИДЕО)
ново
Днес: 58
hot
най-четени новини в момента
Сега
21025
четат ПИК