ГОРЕЩО
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
ГОРЕЩО В ПИК: Коледната ваканция на депутатите увисна на косъм заради ППДБ
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО)
Крими
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Педофилът Росен Ангелов е издирван за касапницата в Нови Искър! Убиецът е добър планинар, бил вманиачен по тактическите тренировки
140476
на 04.01.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Издирван за шесторното убийството в Нови Искър е 56-годишният Росен Ангелов, който преди 10 г. е живял в Нови Искър, предава Би Ти Ви, като се позовава на източници от полицията
препоръчано
За мъжа се знае, че през 80-те години е изтърпял присъда за педофилия.
Регистриран е в МВР за блудство, непрекъснато си е сменял местожителството. За него се знае също, че е добър планинар. Той бил вманиачен на тема тактически тренировки.
Според събраната информация той е поддържал непрекъснато отношения с една от жертвите – Кети Кюхова.
Както първо ПИК съобщи, в акцията по издирването на заподозрения се включи и хеликоптер. Преполага се, че мъжът е въоръжен.
свързани новини
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В ПИК!


