BG EN

Откриха българския турист, обявен за "изгубен" в Гърция - пийвал си ракия

Животът днес

Откриха българския турист, обявен за "изгубен" в Гърция - пийвал си ракия

5802
на 28.10.2014
Откриха българския турист, обявен за изгубен в Гърция - пийвал си ракия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Собственичката на туроператорската фирма в Дупница Мариана Угрева, с която е пътувал 53-годишният турист Г.Д. от Пернишко, изчезнал внезапно вчера, си отдъхна, след като разбра, че екскурзиантът е жив и здрав. Той дори успял да се добере до родината, пише в. "Струма".

препоръчано

50 екскурзианти от Дупница издирваха почти два часа в гр. Кукуш изгубилия се екскурзиант и преди да потеглят обратно се обадиха в полицията в Кукуш да съобщят за изчезването му.

"Сутринта го чух по телефона, заяви ми, че се е прибрал. Жив и здрав е. От събота до понеделник сутринта му звънях, но не успях да се свържа с него, тъй като нямаше включен роуминг.

Оказа се, че по пътя от Дупница до Кукуш си сръбвал ракийка. В Гърция продължил с алкохола и забравил къде е паркиран автобусът", разказа тя.

50-те спътници на изчезналия се скъсали да го издирват по кафенета и капанчета.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 35
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК