ГОРЕЩО
ШОК И УЖАС! Вижте какво направи Костадинов в родното село на Ивайло Мирчев (СНИМКИ)
Александър Йорданов ГНЕВЕН: Протестите върнаха държава назад - много от участниците са наследници на деветосептемврийците от 1944 година
Български депутат направи нещо немислимо: Плачеше ми се като на дете... (ВИДЕО)
СЪТРЕСЕНИЯТА ПРОДЪЛЖАВАТ! И братът на Ани Цолова си тръгва от бТВ - става електротехник
От ските в казиното: най-добрите игрални зали в зимни курорти
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В жилищен квартал на Търговище е открита граната. На бойното средство се е натъкнал 32-годишен мъж при изхвърляне на боклук в контейнер за смет, съобщават от Областната дирекция на МВР.
Вчера малко слез 12,30 часа в близост до жилищен блок в кв. "Запад" в тревната площ до кош за боклук мъжът намерил гранатата. Той подава сигнала в районното управление.
Гранатата е с приблизителна дължина около 10-15 см и диаметър около 5-6 см. Веднага на мястото е изпратен екип служители на районното, които са отцепили района. В 19 часа гранатата е била предадена на служители от специализирано военно формирование в Шумен. Предстои да се изясни видът й и да бъде унищожена.
препоръчано
свързани новини
Подобрява се състоянието на работника, ранен от граната в Разлог
7265
на 02.10.2019
Намериха граната на брега на язовир Огоста
8805
на 19.08.2019
ИНЦИДЕНТ В РАЗЛОГ: Стара граната избухна в пункт за изкупуване на желязо
9130
на 01.10.2019
Откриха граната край Благоевград
7744
на 09.07.2019


