ГОРЕЩО
Идеален подарък за „Св. Валентин“ от Vivacom: Специални онлайн отстъпки за сгъваемите смартфони на Samsung
Пет неща, които можем да правим в Кортина д'Ампецо (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР пуснаха ШОКИРАЩИ КЛИПОВЕ от охранителни камери - Ивайло Калушев не е убиецът на тримата в хижа "Петрохан" (ВИДЕО)
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
Ето го кемпера на Иво Калушев! Полицията го свали по нощите от Околчица (ВИДЕО)
Очаква се компанията да се сдобие с парцели и у нас
Сръбската петролна компания НИС, дъщерна фирма на "Газпром нефт", откри в Белград първата на Балканите бензиностанция под марката "Газпром", предаде Танюг. НИС планира да открие неколкостотин бензиностанции под марката Газпром в Сърбия, България, Румъния, Босна и Херцеговина и други страни в региона, каза вчера генералният директор на НИС Кирил Кравченко на откриването на новата бензиностанция, на което присъства и сръбският премиер Ивица Дачич. Целта е НИС да стане енергиен лидер и в областта на продажбата на дребно, каза Кравченко и уточни, че бензиностанциите Газпром ще бъдат от категория "премиум", за разлика от другите бензиностанции на НИС под марката НИС Петрол, които са масово потребление. В бензиностанциите Газпром ще се продава най-качествено гориво и ще се предлагат най-добри услуги. Те ще разполагат и с магазини, ресторанти, кафенета, обменни бюра и безплатен безжичен интернет.препоръчано


