ГОРЕЩО
КОПАЯТ ДЪНОТО! Цяла партийна организация на БСП напуска "Позитано" на Зарков (ДОКУМЕНТ)
ПУКНАТИНАТА СТАНА ПРОПАСТ: Мирчев смачкан в bTV след удара на Василев - Манол Пейков като Хубавата Елена ли взриви коалицията?
Петър Витанов РАЗКРИ предлагал ли се е Асен Василев за финансов министър. Ето кои ще са първите стъпки на новия кабинет
Огнено дерби в Лондон
ПРОЛЕТНИ КАПРИЗИ! Дъжд ще вали в цялата страна, в планините ще падне сняг - температурите ще варират от минус 4 до плюс 15 градуса (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сблъсъци между демонстранти и полиция в Молдова. Разгневените протестиращи се опитаха да щурмуват сгради в центъра на Кишинев, които са собственост на известен бизнесмен.
препоръчано
Това е поредният израз на недоволството на хората, след като през миналата година от молдовски банки изчезнаха един милиард долара. Финансовата измама доведе до масово разочарование от политиците и от бизнеса в бившата съветска република.
Назначаването през януари на нов премиер, който има близки връзки с един от най-богатите хора вМмолдова, разгневи опозицията и гражданите, които настояват за предсрочни парламентарни избори.
свързани новини
„Независимая газета“: Плашат Молдова с революция
3333
на 22.04.2016
Най-дългото слънчево затъмнение на века ще настъпи през 2027 година
15428
преди 10 часа
Украйна очаква реализирането на сделка за 150 изтребителя Gripen
14632
преди 11 часа
Прехвърлиха Ратко Младич от ареста в гражданска болница заради инсулт
12822
преди 11 часа
ЕС обмисля отговор за повишените мита на Тръмп върху автомобилите
8900
преди 13 часа


