BG EN

Отхвърлен любовник наряза гумите на изгората си

Крими

Отхвърлен любовник наряза гумите на изгората си

16501
на 14.06.2020
Отхвърлен любовник наряза гумите на изгората си
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж на 29 години е задържан за срязани гуми на автомобила на бившата му приятелка, съобщиха от ОДМВР – Перник.

препоръчано

Сигнал за извършеното престъпление е подаден от 30-годишна перничанка, която съобщила, че  през нощта в сряда срещу четвъртък са срязани четирите гуми на автомобила й марка „Фолксваген Поло“.

Колата е била паркирана пред блока на жената на улица „Юрий Гагарин“ в квартал „Изток“ на областния град. Служители от Второ РУ реагирали незабавно и за 24 часа е задържан бившият приятел на пострадалата, 29-годишен перничанин.

Започнало е бързо производство по чл. 216, ал. 1 от Наказателния кодекс и работата продължава под ръководството на Районна прокуратура – Перник, съобщава "Струма".

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Йонко Мермерски: Няма скандал с Гренландия, тя трябва да е управлявана от САЩ за защита от Путин и Китай, вижте кой е летял с Лолита експрес на Епстийн... (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Йонко Мермерски: Няма скандал с Гренландия, тя трябва да е управлявана от САЩ за защита от Путин и Китай, вижте кой е летял с "Лолита експрес" на Епстийн... (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК