BG EN

Отцепилият се от ГЕРБ Иван Петров: Цветанов беше "персона нон грата" в Хасково

ЧАС ПИК

Отцепилият се от ГЕРБ Иван Петров: Цветанов беше "персона нон грата" в Хасково

19631
на 08.07.2013
Отцепилият се от ГЕРБ Иван Петров: Цветанов беше персона нон грата в Хасково
Автор:   ПИК

Процесът на разпад на партията е необратим

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Не е тайна, че бившият вътрешен министър и вицепремиер Цветан Цветанов беше персона нон грата в Хасково", каза в ефира на Тв7 бившият депутат от ГЕРБ от града Иван Петров, който вчера, заедно с още няколко гербери се отцепи от партията.

препоръчано

"Знае се, че Цветанов беше особено близък с бизнесмена Тодор Бояджиев, който не се ползва с добро име. Има много бизнесмени, завлечени с пари от него", разкри Иван Петров по адрес на кумеца на Цветанов, от чиято фирма бившият вътрешен министър напазарувал прословутите си апартаменти.

"За разлика от Цветанов, Бойко Борисов беше винаги добре приеман тук и той идваше много често. Още от времето, когато беше главен секретар на МВР, провеждаше много операции тук", разказа Петров.

Той застава начело на отцепващите се от партията. Според него процесът на разпад е необратим.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Бившият зам.-кмет на София Иван Василев: Има доста проблеми в Продължаваме промяната. Лена не ми е давала нареждания, защото... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Бившият зам.-кмет на София Иван Василев: Има доста проблеми в "Продължаваме промяната". Лена не ми е давала нареждания, защото... (ВИДЕО)
ново
Днес: 14
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК