BG EN

Очевидец на инцидента на Шумахер: Той караше с не повече от 20 км в час

Бомба

Очевидец на инцидента на Шумахер: Той караше с не повече от 20 км в час

9504
на 05.01.2014
Очевидец на инцидента на Шумахер: Той караше с не повече от 20 км в час
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Германец твърди, че е заснел с видеокамерата на смартфона си спускането със ски и последвалото падане на седемкратния световен шампион във „Формула 1” Михаел Шумахер, пише lifenews.ru .

препоръчано

По думите на мъжа, чието име не се назовава, той се е намирал на пистата на няколко метра от мястото на падане и е снимал своя приятелка. Той твърди, че на заден план може да се види как един скиор се спуска по необработено трасе между две писти и пада.

Мъжът е катагоричен, че скиорът е именно Шумахер. Той добавя, че скоростта на скиора била не повече от 20 км в час. 

Собственикът на видеозаписите заяви, че е предал материала на френската прокуратура, която разследва обстоятелствата около инцидента. Следствените органи на Франция вече изучават камерата, която е била монтирана на каската на Шумахе

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК