ГОРЕЩО
Депутат на Радев: Ще трябва да изпием до дъно горчивата чаша с Бюджет 2026, нямаме друг избор
Калин Стоянов ЗАКОВА Демерджиев за внушенията му: Имате фиксация върху определени политически лидери и депутати от опозицията (ВИДЕО)
СМЕШЕН ПЛАЧ! Иво Оземпика и Божо Пърхота пробват да замажат скандала с теча на класифицирана информация - изложиха се жестоко
Прокуратурата с първи коментар за сигналите при тях срещу Пеевски и Демерджиев
Колтуклиева: Някой направи Демерджиев за смях - ето защо
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Още 13 дни службите за социално подпомагане ще приемат документи за целева помощ за отопление за предстоящия отоплителен сезон. Който още не е кандидатствал, може да го стори до 31 октомври.
препоръчано
От старта на кампанията на 1 юли в Дирекция "Социално подпомагане" в Пловдив заявления са подали 5480 лица и семейства.
3220 са посочили, че ползват електроенергия, а 1379 от случаите - твърдо гориво, като 80 от тях желаят да получат помощта в натура. На парно пък са 303-а. Само един кандидат е заявил помощ за отопление с природен газ.
Социалните вече са потвърдили отпускане на помощта за 4111, а отказите към момента са 564. В процес на обработка са 805 заявления, отбелязва "Марица".
свързани новини
9023 искат енергийни помощи във Варна
7709
на 23.09.2019
Ето къде във Врачанско искат най-много енергийни помощи
9378
на 27.07.2019
Приемат документи за енергийни помощи
9936
на 29.09.2015


